Herhangi Dış Link Sıralamada Önemli mi?

17 Nisan 2014
Yorum  0

Cevap basit – Gelen bağlama arama sıralamasında zarar veremezler. Bu nasıl kesin olarak bilinmektedir? Derecenizi zarar vardı gelen buysa, biri için, rakiplerinizin sürekli bağlantı çiftliklerden sitenize link olacaktır. Böyle bir senaryo sizin kontrolünüz dışındadır. Bu nedenle, Google, herhangi gelen bağlantı için sitenizi cezalandırabilir olamaz.

Öte yandan, sen gayri meşru dış bağlantı için cezalandırılmış olabilir. Oldukça değil şüpheli veya etik olmayan arama uygulamaları dahil olabilir sitelerin herhangi bir web sitesi ya da gruba bağlamak tavsiye edilir. Bunu yapmak sonuçta SEO strateji bozma, siyah-listelenen Google tarafından olmanın neden olabilir. Pahasına bu durumu önlemek ve tüm dış bağlantılar güvenilir ve güvenilir kaynaklara işaret emin olun.

Benim çalışma hayatının büyük bir bölümünü internet sektöründe yer edilmiş olması, ben özellikle müşteri tasarım araştırmaları için internet ve okuma web siteleri, araştırma ve tarama çok zaman geçirdim, ama aynı zamanda ara sıra kişisel kullanım için var. Ben en hayal kırıklığı buluyorum tek şey, web sitesi oluşturma girmeden düşünce belirgin olmaması ve birçok e-işletmeler başarılı olmak için sırayla kaçırılmış fırsat yaratmaktadır amaç, var.

E-işletmeler ve kendi web sitelerinde Benim kişisel bakış açısı, kendi web sitelerine gurur ve müşterilerine yaptıklarını için bir tutku göstermek yoksa, şans olduğunu, kendi ürünleri gurur ve olmayacak olan iyi müşteri hizmeti sunmak için tutku da eksik olacaktır.

Ne hatırlamak gerekir, web sitesi sizin ve iş doğrudan bir yansıması olmasıdır. Sitenizin görünümünü potansiyel başarı oranının belirlenmesinde en önemli faktördür. Sitenizin ilk bakışta gözlere profesyonel ya da hoş görünmüyor Kısacası, halkın çoğunluğu benzer yoksul standart olması için ürün ve / veya hizmetleri üstlenecek.

Ölçeğin diğer ucunda, sen tasarımı ile denize gidiyor tuzağına düşebilir ve üzerinde yüksek birleştiren gösterişli grafikler maliyet şeyleri zorlaştırıyor. Sen büyük bir görünümlü ve son derece estetik bir web sitesi ile sona erebilir, ama bu tehlike ile sitenizin güvenilmez ispat edebilir ve bazen çok yük uzun sürebilir olmasıdır. Orada yavaş yükleme sitesini ziyaret çalışırken daha bir müşteri için kötü bir şey olduğunu ve en eksiksiz hayal kırıklığı içinde tarayıcı penceresini kapanacak. Seni atlatmanın mümkün olacaktır eminim, bu sonuçta size iş mal olacak.

Diğer önemli husus (yoksa en önemli) bir web sitesi tasarımı sizin içeriğidir. Linkler, ancak müşteriye tutku, görelilik ve anlayış ile içerik Sadece. Birisi özellikle bir şey arıyor ve onlar web sitesini ziyaret ettiğinizde, onlar bir sebeple ziyaret ediyoruz. Siteniz bu ürün, servis ve / veya bilgi olmak ister istedikleri bir şey vardır. Onlar için aradıklarını elde yapamıyorsanız, bir sonraki site ve benzeri geçmek. Ziyaretçilerinizin kalmak ve web sitenize bakmak elde edebilmek için, onlara bir sebep vermek zorundadır. Kaliteli içerik sağlayarak bu hedefe ulaşacağız.

Orada sayısız diğer listeler ve web sitesi tasarımı hatalar konusunda makaleler olmuştur, ama ben göz önünde ya bir web sitesi tasarımı veya bir şablon satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı tuzaklar, bir tasarımcının bakış açısıyla, kendi listesini derledik. Basit, anlaşılır, bilgilendirici ve iyi tasarlanmış siteler en başarılı olduğunu unutmayın. Eğer mevcut e-iş ve satış değil umduğu ne varsa, yukarıdaki düşünün ve sitenize açıkça ve dürüstçe bakmak için biraz zaman alabilir. Web sitenizi geliştirmek para harcama reklam ve sadece ürün veya hizmet satmak için yeterince iyi olmayan bir siteyi pazar çalışırken uzakta para atma çok daha iyi bir yatırımdır.

Bir şablon veya özel olarak tasarlanmış web sitesi arıyorsanız, yukarıda farkında olmak ve sabit Kazanılan para içeren bir alt tasarım üzerinde boşa gitmez emin olmak seçtiğiniz tasarımcı ya da şablon sağlayıcı soru sormak için hazır olacak yukarıdakilerin herhangi. Soru sorma bir kuruş maliyeti olmayacak ve bunu yaparken de aslında uzun vadede size para kazandırabilir. Web sitenizin ilk seferinde doğru alınıyor para ve zaman tasarrufu açısından hayati önem taşımaktadır. web siteniz ve düzgün çalışıyor erken, hızlı, başarılı bir e-iş senin biçmek mümkün olacaktır.

yeniler yapmak başbakan hata Anchor Text içine kendi web sitesi ismi koymaktır. Web sitenizin anahtar kelimelerinizi içeren sürece bu gayet iyi bağlantı kaybıdır. Google bu Çapa metinler üzerinde çok büyük bir önem koyar ve her zaman anahtar kelimeler kullanması gerektiğini unutmayın.

İkinci hata çapa metnin içine her anahtar koymak ve herkese bu vermeye çalışıyor. Bu teknikle iki hata vardır. Uzun cümlelerde ortak dolgu kelimelerin bir sürü () varsa, bunlar hedef kelimeleri “sulandırmak” böylece 1.) Google metin çapa her kelimenin ağırlık atar.

Nedeniyle müşterilerine Forrester Research ve e-ticaret siteleri dolar gelir 1.1 1300000000 $ her yıl kaybediyor Gartner Group tarafından yapılan iki yeni araştırmalara göre, uzakta yavaş yükleme siteleri tarafından kaynaklanır Click-. Bir sayfa yüklemesi çok uzun sürerse, potansiyel müşteri beklemek olmaz. Sonuçta size iş maliyet.

Eğer web sitenizin her sayfasının HTML doğru META etiketleri dahil emin olun. META etiketleri anahtar kelimeleri belirli bir siteye alakalı belirlemek için arama motorları sağlayan HTML kodu vardır. Tüm web sitesi trafiği yaklaşık yüzde 80, sekiz büyük arama motorlarından kaynaklanmaktadır. Bu Ödevini yaptın ve tamamen önceden sitenizi tasarlamaya web sayfalarınızı optimize etmek nasıl anlamak ettik emin olmak için iyi bir fikir olacaktır. Bu uzun vadede size baş ağrısı bir çok kazandıracak. META etiketleri hakkında daha fazla bilgi için öğretici başlıklı okuma “Sitenizi Bina.”

Arka plan ve metin renklerini seçerken dikkatli olun. Meşgul arka okuma ve uzak metinden dikkat çekmek için metin zorlaştırır. Her sitenizin her sayfasında arka plan teması ile tutarlı olması. Siteniz güzel organize ve düzgün boyunca edilmelidir. Unutmayın, renkler ruh halinizi etkiler ve bir de ziyaretçiler üzerinde etkisi olacaktır. Renkler ise böyle mavi ve mor gibi daha neşeli ya da mutlu olmak için sebep, sarı ve turuncu gibi parlak renkler, sakinleştirici bir etkisi var. Kahverengi ve siyah gibi koyu renkler iç karartıcı bir etkiye sahiptir. Dikkat etmeniz gereken bir kural elde etmeye çalıştığınız etkinin tipine göre renkleri kullanmak olacaktır.

Sizin ana sayfa özellikle ziyaretçilerin Sunduğunuz tam olarak ne bildirmeniz gerekir. Kaç kez bir site ziyaret etmiş ve asla onlar satarak tam olarak ne anladım? Potansiyel müşteri ürün veya hizmet bulamazsanız, bunlar kesinlikle bunun için arayan çok zaman israf olmaz. Onlar gelecek sitesine gidin ve muhtemelen hiçbir zaman dönersiniz. Onlar belirli bir amaç için sitenizi ziyaret ediyoruz. Onlar sitenizin sunduğu şey istiyorum. Bu bilgiler, bir ürün veya hizmet olup olmadığı.

Sitenizi Tasarım kolay navigasyon için. Sayfanın üst, alt, sol veya sağ tarafında birlikte navigasyon bağlantıları yerleştirin. Düzgünce bağlantıları hizalamak için tabloları kullanın. Eğer sitenizde gezinmek için grafik düğmeleri kullanarak planlıyorsanız, size sayfanıza eklediğiniz her grafikle, o kadar uzun sayfanızın yüklenmesini alacak unutmayın. Sadece Eğer iyi olacak grafik düğmeleri kullanarak, seyir bağlantılar bir avuç var. Eğer altı bağlantıları varsa, sadece yükleme süresini tutmak için metin bağlantıları kullanmak akıllıca olacaktır.

Eğer çerçeve kullanmanız gerekiyorsa, idareli kullanmak. Çerçeveler, düzgün kullanılmadığı takdirde, sitenizi profesyonelce görünmesini sağlayabilirsiniz. Içeriğinizi görüntülemek için yan ziyaretçilerinizin taraftan kaydırmak zorunda yapma kaçının. Bu çok rahatsız edici olabilir ve ziyaretçilerinizin bırakmak neden olabilir. Eğer çerçeve kullanmanız gerekiyorsa, ziyaretçilerin bir seçim sunuyoruz. Hayır Çerçeveler ayetler çerçeveler. Dört aşağı sitenizdeki başka bir sayfaya ana sayfasından almak için gerekli tıklama sayısını tutmaya çalışın. Unutmayın, ziyaretçilerin ana dışındaki sayfalardan sitenizi girebilirsiniz. Daima her sayfada iyi gezinme bağlantıları var ve her sayfada şirket logonuzu yerleştirin.

Ziyaretçileriniz vermek için kaliteli bir e-kitap tasarlayın. Bu göründüğü kadar zor değil. Bir web sayfası oluşturabilirsiniz varsa, bir e-kitap oluşturabilirsiniz. e-kitap odak web sitenize iltifat gerekir. Sadece tutku hakkında yazmak. Tutku satış ise, o zaman tam bir satış eğitimi kılavuz sağlamak için e-kitap tasarlayarak bilgi ve deneyim paylaşmak bazı olabilir. Tutku ev tabanlı iş ise, kendi ev tabanlı iş başlatmak için nasıl bir e-kitap yazabilirim. Eğer gerçek tutku yazıyorsanız o zaman herhangi bir sorun hakkında yazmak için bir şey ile geliyor olmamalıdır. E-kitap hakkında daha fazla bilgi için, başlıklı makaleyi okuyun “Nasıl bir E-kitap oluşturma ve It Away verilmesi ile Sitenize Massive Trafik Sürücü.”

Benim çalışma hayatının büyük bir bölümünü internet sektöründe yer edilmiş olması, ben özellikle müşteri tasarım araştırmaları için internet ve okuma web siteleri, araştırma ve tarama çok zaman geçirdim, ama aynı zamanda ara sıra kişisel kullanım için var. Ben en hayal kırıklığı buluyorum tek şey, web sitesi oluşturma girmeden düşünce belirgin olmaması ve birçok e-işletmeler başarılı olmak için sırayla kaçırılmış fırsat yaratmaktadır amaç, var.

Bir cevap yazın

Bağcılar Web - Tıkla Ara.!