Balıkesir Tente

Proje Açıklaması

Markalar
 Balıkesir Tente
Tarih
 2016
Kategori
Kurumsal Web Sitesi, WordPress Tema
Proje Url
 Online Ziyaretçi

Balıkesir Tente

balikesirtentebalikesir-pergole-6balikesir_branda_tente_pergole_hizmetleriMisyon

Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

Müşteri memnuniyeti Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir.

Müşterilerimizin değişen, gelişen isteklerini karşılayacak ürünleri araştırmak, mevcut ürün ve hizmetleri geliştirmek için takım anlayışının oluşturduğu güç birliğini sürekli kılmak. Ürün kalitesi ve güvenirliliğinin, insanların hayatı, yapıların ömrü ve kalitesi ile bağlantılı olduğunun bilinci ile çalışmak.

Müşterilerimizle bütünleşerek, ürünlerimizin kullanıldığı projelere, kaliteli ürün yanında, kaliteli mühendislik hizmeti de sunmak ve iş kültürü, itibarı ve ideallerini yükseltmek amacıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Balıkesir Tente Anlayışı:

  • Kalite Anlayışımız İşlevsel olanı estetikle bütünleştirmek.
  • Creativity– Yaratıcılık Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler oluşturmak.
  • Responsibility– Sorumlu Ve Şeffaf Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.
  • Participation– Aktif Katılım Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Firmamız olan Balıkesir Tente kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır.

Balıkesir’de işbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır.

Bağcılar Web - Tıkla Ara.!