Arama Motorları Gerekli mi?

project-thumb-1Basit cevap hayır – arama motoru gönderme gerekli değildir. Günümüzde arama motorları çoğunluğu (en önemlisi Google) bağlantıları izleyerek tarama ve dizin sayfaları. Bu mantığı kullanarak, herhangi zaten endeksli sayfadan tek bir gelen bağlantı motoru sayfanızı belirleyecektir. Daha sonra, sitenizdeki diğer sayfalara bu sayfa bağlantıları varsa, onlar da böylece endeksli … ve olacaktır.

Bu nedenle, gelen bağlantı çok önemlidir. Aslında, elde geri bağlantıları SEO en önemli olabilir. Teoride olsa da, bir web sitesi sahibi ‘izci’ ya da bağlantılar için ‘avı’ olmamalıdır. Sunulan içerik faiz, kullanışlı ve / veya önemli ise, bilgiye ulaşmanın web kullanıcıları arasında doğal bir eğilim söz konusudur. Bu Google PageRank algoritması için temeldir.

Tüm saygımla, arama motorlarına sitenizi göndermeden zarar veremezler. Ayrıca, sadece sadece büyük çocuklar teslim varsayarak eklenen işin yaklaşık 5 dakika gerektirir. Ve bir kez birden sitenizin daha göndermeniz gerekmez … yeterlidir. Bu yardım veya sitenizin herhangi daha hızlı veya daha sık süründü almaz.

Bu, Google, Yahoo, MSN, ve diğerleri sitenizi göndermeden ücret mal olmaz unutulmamalıdır. Birçok SEO şirketleri endeksli olması ödemek zorunda iddia. Bu durum böyle değil ve ben uzakta bu şirketlerden kalacaktı. Onlar para açtır ve en iyi ilgi için dışarı bakarak değil.

Hiç bir harita getirmeden ülke genelinde bir tatile gidiyor düşünür müsünüz? Bir harita ile bazı yerlerde yolunuzu bulmak yeterince zor. Biri olmadan bu macera çalıştı ne kadar zor olabilir ki? Oysa, bu insanların online dünyada her gün tam olarak ne olduğunu. Onlar başarı için bir yol haritası kalmadan online kendi işlerini kurmak için çalıştı. Ardından, aylar ya da sadece çevrimiçi dolaşırken yıl sonra, onlar hayal kırıklığı içinde vazgeçmek ve çıkın. Onlar İnternet onlar için çalışmıyor söyleyerek walk away. işe yaramadı sebebi bir harita alıp onu takip etmedi olduğunu!

Online shuffle kaybetti sona zorunda değilsiniz. Ben size kurs dışarı harita ve doğru yönde başlamanıza yardımcı olmak için on adım verecektir görebilirsiniz. Bu hayal herhangi bir streç tarafından bilmeniz gereken her şey değildir, ama sen üzerine inşa etmek için temel bir temel verecektir.

Internet pazarlama kar için acemi harita düşünün.
1. hedeflenen pazar seçin

bir iş başlatırken çoğu insan yapmak en büyük hata bir ürün seçin ve ardından satın almak istediğiniz kişileri bulmaya olmasıdır. Bu sizin yolculuğa başlayarak yön ise, gideceğiniz ters yöne gidiyoruz. Akil işletmeler, farklı bir kavram çalışır. Önce bir pazar almak, sonra da bu insanlar arıyor bir ürün seçin. Başka bir deyişle, bunun yerine, onlar hedeflenen potansiyel bulmak için ürün satmak için talep bulma ve sonra da satın almak isteyen ne isteyin çalışmakla.

Hatta size gelen yol almak için gidiyoruz tam olarak nerede olduğunu bilmek kadar iş kurma düşünmüyoruz. İlk Hedeflenen müşteri düşünün. Ardından, bireyler için bir ürün ile gelebilir. Bunun yerine genel bir kitleye VEYA 10 hit umutsuz ve ürünleri satın almak için herhangi bir bedel ödemek insanlar bir gün sitenize 1.000 hit bir gün olurdu? Akıllı iseniz, satın almaya hazır insanlar seçecek!
2. Ürün geliştirin

Ardından, bu pazar için bir ürün veya hizmet geliştirmek gerekir. Eğer bu adımı geldiğinizde sadece bağlı programlar çoğunluğa atlamak yok. Online ürün satan üç ana yolu vardır:
a. Kendi özel ürün oluşturmak.

Bu sahip olduğumuz en iyi fırsattır. Kendi ürün geliştirmek ederseniz, bunu yapamazsın söyleme, vb bir ortaklık programı kurmak, başkalarına basım haklarını, bu fiyat almak satabilirsiniz. Yenilikçi girişimcilerin Onbinlerce kendi kariyerleri başlamak için kendi bilgi ürünlerini kullandık. Size yapabilirsiniz.

Hayatınız boyunca, ben size bir Nasıl Yapılır üründe paylaşabilirsiniz öğrendim bir şey olduğunu eminim. Belki bir ürüne Nasıl Yapılır için doğru bilgiye sahip başkası biliyor ve hem ona hak paylaştı eğer onlara bir ürün oluşturmak için teklif verebilir. Sadece bu fırsatı geçmiş atlamak ve yapılamaz demeyin.
b. Bir çevrimdışı ürün için bir ürüne haklarını satın almak ya da JV.

20.000 $ – 500 için $ başarılı ürünlere haklarını satın alabilirsiniz. Başkası sizin hedeflenen pazar ilgilenen olduğunu biliyorum bir ürün yarattı, bunun hakları için büyük bir up-front ücreti onlara sunuyoruz. Asla kendi ürün almak ve bu şekilde telif bir kuruş ödemek zorunda. Ayrıca hedeflenen pazar okur dergilerde arama ve insanlar satıyoruz ürünler için bakabilirsiniz. Sonra, onları arayın ve kar ya da yukarı-ön ücretinin belli bir yüzdesi için kendi ürün için özel internet haklarına isteyin.
c. Sen bir ortaklık programına katılmak.

Eğer sadece online dışarı başlıyor iseniz, bu iyi bir seçim olabilir. Kendi ürün oluşturma veya bir ortaklık programı seçerken tek has.When haklar elde olduğunu, bu hedeflenen pazar sensiz olamam şey olduğundan emin olmak oldukça kar potansiyeli sunmuyor olsa akılda tutmak zorunda. Onlar kesinlikle olması gerekir. Ayrıca her satış aldığınız kar özel dikkat.

Bir cevap yazın

Bağcılar Web - Tıkla Ara.!