Arama Motoru Optimizasyonu Görüntülerinin Kullanımı

Sayfa yapısını ve düzenini değerlendirirken, gerekli pazarlama mesaj (lar) entegre izin verirken arama sıralaması artırır (ALT etiketleri ötesinde) bir SEO dostu bir şekilde görüntüleri kullanmak için ince, ama stratejik bir yol var. Aklınız mı karıştı? Bir örneğe bakalım:

Bir seyahat sitesi işletmek varsayalım ve dönem “Las Vegas otel” için verilen bir sayfa optimize etmek istiyorum. Ayrıca gibi cazip bir pazarlama mesajı dahil etmek istediğiniz Diyelim ki “şimdi Kitap ve% 20 tasarruf edin!”. Söz konusu sloganlı açıklayıcı metin yoksun, ama ikna edici özelliklere sahiptir. Söyleniyor, bir başlık etiketi bir görüntüde tagline ve anahtar sözcük (yani Las Vegas otel) yerleştirmek isteyebilirsiniz. Bu istenilen vadede önem, henüz hala anahtar kelime tutarlılık ödün vermeden bir pazarlama fırsatı sunmaktadır.

Diğer bir deyişle, görüntüler, gerekli anahtar kelimeleri eksikliği pazarlama mesajları eklemek için harika bir yer vardır. Bu tekniği Yararlanarak az pazarlama jargon gözardı edilir iken açıklayıcı metin, dizine sağlayacaktır. anahtar kelime zengin içeriği ve cazip mesajlaşma kombinasyonu stratejik denklemin iki tarafını da tatmin edecek.

Bir cevap yazın

Bağcılar Web - Tıkla Ara.!