Google karşılıklı bağlantılarında indirim

Uzun bir süre, karşılıklı bağlantılar çoğu gelen bağlantı stratejilerinin ön planda kalmıştır. Bu değiştirmek zorunda olacak. Google şimdi tüm karşılıklı linkler indirim. Algoritma gelen linkler sayılarını artırmak amacıyla iki tarafın bağlantıların değişimini belirlemek için dönüşmüştür.

karşılıklı bağlantı kavramı algoritması ile Google’ın orijinal niyeti aşıyor. Kaliteli içerik bağlantıları çekmek gerekir. bağlantıların değişimi haksız kendi teşvik sonu hedefi ile başkalarının içeriğini tanıtmak için bir karşılıklı anlaşma başka bir şey değildir. Google özellikle (Bağlantı Şemaları bakınız) Bu sevmez.

Hatta bazıları Google şimdi (A geri bağlantıları web sitesi C, bağlantılar web sitesi B, yani web sitesi A bağlantılar) Üç yollu bağlama düzenleri tanımlamak mümkün olduğunu iddia ediyor. Bu doğrudur olup olmadığı söylemek zor. Bir şey olsa kesin: Gelen bağlantı stratejileri karşılıklı bağlantı etrafında kullanmamaları gerekiyor. Bağlantı yaratılış Bu imal şekli iyi Alınan değildir ve sonuçta zaman kaybıdır. Bunun yerine, belirli bir niş içinde eşsiz, yüksek kaliteli içerik oluşturmaya odaklanın. linkler doğmak olacaktır.

Bir cevap yazın

Bağcılar Web - Tıkla Ara.!