Denge Nakliyat

Proje Açıklaması

Markalar
 Denge Nakliyat
Tarih
 2015
Kategori
Kurumsal Web Sitesi
Proje Url
 Online Ziyaretçi

“2005 Yılından Beri Hizmetinizdeyiz”

Bu güne kadar sürekli kendini geliştiren ve % 100 müşteri memnuniyeti anlayışını benimseyen şirketimiz Nakliye Firmaları arasında özellikle istanbul evden eve taşımacılık‘ta zirveye oturmuştur…

Denge Nakliyat Hakkında

Firmamızın 2005 yılında Bağcılar semtinde ilk temelleri atılmıştır. Geride bıraktığımız yılları hep müşteri memnuniyeti açısından hem firmamıza hem de çalışanlarımıza gerekli yatırımları yaparak nakliyat alanında istanbul’da evden eve taşımacılık hizmeti veren firmaların en iyisi haline geldik.

Taşımacılıkta öncelikle güven ardından kalite ve son olarak ise fiyat olarak özellikli bakış açısına sahip firmamız sizlerin sadece “taşınmak istiyorum” şeklindeki düşüncenize sizi yormadan tüm süreçlerinizi sonuçlandırmaktadır.

Misyonu

1- Nakliyat işinde, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, evden eve nakliyat alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

2- Çalışanlarımızın istek ve görüşlerini dinleyerek şirketin gelişimine katkıda bulunmalarını sağlamak,

3- Denge Nakliyat olarak faaliyetlerimizden elde ettiğimiz başarılar ile hedeflerimizi her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinmek.

Bağcılar Web - Tıkla Ara.!