Şirket Markalaşma ve SEO Ortaklığı

17 Nisan 2014
Yorum  0

services-web-developmentSEO kesin bir bilim değildir. Bir strateji içine hem SEO ve markalaşma dahil çalışırken bu ortaya çıkıyor. Bu süreç, az söylemek titiz olduğunu. Bir tarafta, SEO anahtar kelimeler ve ifadelerin yerleştirme ile ilgilenir. Diğer taraftan, markalaşma şirket sadakati ve kültürü ile ilgilenir. Her iki tarafı da birleştirilerek hem de önem sulandırır. Ama birini veya diğerini ortadan tüm stratejik ve pazarlama hedeflerine uygun olmayabilir.

Bir kez daha, bu SEO kurallarına ziyade kesin bir bilim bir dizi olduğu vurgulanmalıdır. Sahip aşağıdaki tavsiye denkleminin iki tarafını karşılamak için kullanılabilir belirtti. Şirket markalaşma dahil sonradan evrim görünmelidir iken Genelde, anahtar sözcükler ve deyimler (yani SEO), herhangi bir erken evre şirketin odak kalmalıdır. Bu sadece genel bir ifadedir ve kelimesi kelimesine alınmamalıdır.

muhakeme oldukça basittir. İlk başta, hiç kimse firmanızın adını bilir, ama belki de sizin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi arıyor. Diğer bir deyişle, size arz yerine firmanızın etrafında odaklanmak anahtar kelimeleri hedef istiyorum. Eğer sadakat ve güvenilirlik kurmak üzere, markalaşma daha da önem kazanmaktadır. Bu müşterileri ile ilişkilerini güçlendirmek ve marka güveni aşılamak kurumsal mesajlaşma dahil etmek isteyebilirsiniz, bu noktada var.

Markalaşma hakkında bir son düşünce: Firmanızın adına bir arama türleri, onlar zaten web sitenizi bulmak olasıdır. Bu metin ve back-link demirlemek çoğunlukla kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, şirket adı için optimize çoğu durumda oldukça önemsizdir.

Bir cevap yazın

Bağcılar Web - Tıkla Ara.!